O FIRMĚ VAKOS XT a.s.

Společnost VAKOS XT a. s. působí v České republice od 1. 4. 1998. Své aktivity směřuje především do oblasti výroby a kontroly farmaceutických produktů - léčivých přípravků, léčivých a pomocných látek, galenických přípravků, farmaceutických surovin, zdravotnických prostředků, homeopatických přípravků, dále je předmětem činnosti společnosti výroba kosmetických přípravků, doplňků stravy a vybraných prostředků a služeb CBRNe.

Výzkum a vývoj související s uvedenými výrobními aktivitami je realizován jak vlastními zaměstnanci, tak spoluprací s vysokými školami, výzkumnými ústavy a dalšími výzkumnými a vývojovými pracovišti.

Součástí činnosti VAKOS XT a. s. je minimalizace negativních dopadů činnosti na životní prostředí. Tento cíl je naplňován dodržováním všech právních předpisů týkajících se ochrany životního prostředí a realizací preventivních a hospodárných opatření v oblasti spotřeby a využití energií, surovin a vzniku a využití odpadů.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008, 14 001: 2004

Máte-li zájem o nějaký produkt z nabídky, prosíme, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo mailem přímo paní ředitelku obchodního oddělení Ing. Irenu Poláčkovou na adrese: i.polackova@vakosxt.cz, obratem Vám pošleme ceník výrobků a možnosti objednání. Děkujeme za trpělivost!

 

 

VAKOS XT a.s. has been operating in the Czech Republic since April 1, 1998. Its activities are mainly focused on the production and control of pharmaceutical products - pharmaceuticals, pharmaceuticals and auxiliary substances, galenical preparations, pharmaceutical raw materials, medical devices, homeopathic products, Company activities production of cosmetics, food supplements and selected CBRNe (Chemical, Biological, Radio-logical, Nuclear, Explosive).

Research and development related to the above-mentioned production activities is realized both by its own employees and by cooperation with universities, research institutes and other R & D workplaces.

The company holds the ISO 9001: 2008 certificate, 14 001: 2004

Part of the VAKOS XT a.s. activity is to minimize negative environmental impacts. This objective is achieved through compliance with all environmental legislation and the implementation of preventive and cost-effective measures in the field of consumption and use of energy, raw materials and the generation and recovery of waste.

KONTAKTUJTE NÁS

MAXILAKT S RAKYTNÍKEM

Malá oranžová bobulka, která se stala pokladem v přírodní kosmetice, přírodních receptech pro zdraví i při užití v kuchyni. Rakytník řešetlákový je původem z Ruska a je nazýván citrónem severu nebo sibiřský zázrak! V tomto článku si přiblížíme, co v sobě tahle malá kulička všechno skrývá a jak jsme se ji rozhodli využít v našich přípravcích my :-)

ANTIVEŠ

Představujeme naši novinku, která si klade za cíl totální a rychlou likvidaci vši dětské a poskytnout pokožce dítěte potřebnou ochranu v podobě prevence.

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení

Obava z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, (například neoblíbený otrava letních večerů pod širákem – komár), encefalitida je přenášená pouze klíšťaty a to způsobem ze zvířete na člověka.

 

další články

EU vlajka Ministerstvo průmyslu a obchodu logo

VAKOS GynAg – APLIKACE VIII.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Výsledkem řešení projektu bude formulace nového humánního léčivého přípravku určeného k vaginální aplikaci, ve kterém bude jako antimikrobiální substance namísto parabenů použito koloidní kovové stříbro a/nebo nanostříbro.

ZPRÁVA

VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Pernerova 28a, 186 00 Praha 8

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

E-mail: obchod@vakosxt.cz

 

CHCETE RYCHLOU ODPOVĚĎ?

Uveďte v kontaktním formuláři do pole "zpráva" Vaše telefonní číslo a my se obratem ozveme!

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - informace ZDE!