OPRUZENINY nejsou narozeniny

Oblíbené téma maminek miminek po celém světě...aneb úsloví HEBKÝ, JAKO DĚTSKÁ PRDELKA dostává v případě opruzeného dětského zadečku nový rozměr. Ale opruzená, podrážděná, atopická, senzitivní pokožka není jen případ pro maminky miminek. I řadu dospělých trápí VLCI nebo ekzém.
VÍTE, CO JSOU OPRUZENINY?
 
Opruzenina, jak je již zmíněno, není záležitostí miminek. Mechanické poškození kůže při dlouhém sezení v autě, na motorce, nebo při turistice, může potrápit vlčákem i kohokoli dospělého. Zatímco u miminek se s opruzeninami setkáváme v 80% na zadečku mezi půlkami, u dospělých jsou rizikové i úseky v tříslech, podpaží, pod koleny, atd. Tyto opruzeniny vznikají většinou třením kůže o kůži, ale může dojít i k tření kůže o látku (oděv, batoh) a pak se vyskytnou prakticky kdekoli na těle. 
 
Když k tomu přidáme letní teploty a chladící systém těla (pot), máme problém na světě. Tedy na kůži. 
 
Pravou příčinou vzniku opruzenin však není samotné mechanické poranění pokožky, ale přemnožení bakterií, kvasinek, plísní a jiných breberek
 
JAK NA OPRUZENINY?
 
Možná jste již zjistili, že si naše firma hodně zakládá na přírodním aspektu svých výrobků. Vlastně je to takový paradox: snažíme se, aby farmaceuticko-chemické poznatky pomáhaly hlavně přírodnímu záměru výrobků :-) jinak řečeno, kde chemie není vyloženě nutná (pro konzervaci, atd.) tam ji nepoužijeme. Ale máme ji moc rádi a věříme, že umí pomáhat. 
 
A tak umíme opravdu skvěle dělat masti bez přídavků všech těch věcí, které blokují hojivé účinky! A tak naše masti sice moc nevoní, ale za to mají efekt! A odborníci jsme hlavně v případě mastí na prdelky - DĚTSKÁ MAST.  
 
Jedná se o opravdu hutnou, ne příliš libě vonící mast. Za geniální tah firemního marketingu (nebudu říkat, kdo s tím nápadem přišel, neb je to jasné!) považuji fakt, že na ni maminka při aplikaci na prdelku nemusí sahat (kdo zažil zalezlou bílou smrdící mast za nehty mi dá za pravdu) neb je v "pumpičkovém" balení, které umožňuje nanést mast přímo mezi půlky děťátka a pak jen "zapleskat půlkami o sebe (vlastní ověřená zkušenost) :-)
 
POZOR! Parfemované vlhčené kapesníčky vzniku opruzenin na zadečku velmi pomáhají! Takže pak můžete aplikovat cokoli, ale pokud zadeček není čisty a SUCHÝ, nezabráníte množení výše uvedených breberek.
 
Jak je napsáno výše, mast není jen pro děti je určena pro všechny nešťastníky, které trápí jakákoli forma podráždění nebo přecitlivělost pokožky.
 
Další takovou zásadní opruzeninovou mastičkou je ONDŘEJOVA MAST - familiérně ONDŘEJOVKA. Její přidaná hodnota je v protizánětlivém a dezinfekčním efektu, takže je skvělá např. proti proleženinám (obloukem jsme se od miminek dostali k seniorům), dále je vhodná k regeneraci pokožky při infekčních onemocnění kůže. Je vhodná i pro miminka (žádný strach, nepřidáváme do ní nic, co by pokožku dětí jakkoli poškodilo!)
 
Ve spolupráci s týmem VAKOS XT a.s. zpracovala a napsala Ing. Eva Behenská, MBA
 
Pokud Vás článek oslovil, nemáme nic proti jeho dalšímu šíření, ale respektujte, prosíme, naše autorská práva a vždy uveďte autora a zdroj. Děkujeme!

«  ZPĚT NA ČLÁNKY

 

EU vlajka Ministerstvo průmyslu a obchodu logo

VAKOS GynAg – APLIKACE VIII.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Výsledkem řešení projektu bude formulace nového humánního léčivého přípravku určeného k vaginální aplikaci, ve kterém bude jako antimikrobiální substance namísto parabenů použito koloidní kovové stříbro a/nebo nanostříbro.

ZPRÁVA

VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Pernerova 28a, 186 00 Praha 8

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

E-mail: obchod@vakosxt.cz

 

CHCETE RYCHLOU ODPOVĚĎ?

Uveďte v kontaktním formuláři do pole "zpráva" Vaše telefonní číslo a my se obratem ozveme!

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - informace ZDE!