MAXILAKT S RAKYTNÍKEM

Malá oranžová bobulka, která se stala pokladem v přírodní kosmetice, přírodních receptech pro zdraví i při užití v kuchyni. Rakytník řešetlákový je původem z Ruska a je nazýván citrónem severu nebo sibiřský zázrak! V tomto článku si přiblížíme, co v sobě tahle malá kulička všechno skrývá a jak jsme se ji rozhodli využít v našich přípravcích my :-)

Hojivé, blahodárné a životu prospěšné účinky rakytníku jsou známy a popsány na mnoha místech. Například plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitaminů A, B, C, D, E a K, aminokyselin, cukrů, tříslovin a silic. Můžeme z něho připravit čaje, sirupy, lízátka, bonbóny, kompoty, nebo dokonce likéry. Cenný rakytníkový olej se využívá na hojení drobných poranění kůže nebo rozsáhlých popálenin, dokáže také vyhladit jizvy po operacích.

 

Všechny výše zmíněné poklady se nacházejí i v rakytníkové sušině, kterou používáme při výrobě tablet MAXILAKT S RAKYTNÍKEM. Sušina se skládá z plodů rakytníku, které se, jak z názvu vyplývá usuší, opatrně rozdrtí nasekají a putují přímo do tablet. Koncentrace všech účinků rakytníku je tedy díky tomuto procesu zaručená a zachována. 

 

Rakytník díky šetrnému procesu sušení nepřijde o žádnou podstatnou složku, jak se to může stát například při vaření. 

 

Jak tablety MAXILAKT S RAKYTNÍKEM působí?

 

Úžasně! :-) všechny aspekty MAXILAKTU zůstaly zachoványpodrobný článek o MAXILAKTU naleznete ZDE! A ještě jsme přidaly onen sibiřský zázrak, který obohatil MAXILAKT o vitamíny, aminokyseliny, třísloviny,… 

 

Získali jsme tak tablety, které opravdu efektivně řeší potíže spojené s trávicí soustavou nebo o náš trávicí trakt pečují preventivně. A to vše se projeví i na naší pleti a pokožce, která s bezprostředně reaguje na všechno, co se děje ve střevech. Tablety MAXILAKTU S RAKYTNÍKEM jsou tedy skvělým doplňkem stravy i při péči o pleť!

«  ZPĚT NA ČLÁNKY

 

EU vlajka Ministerstvo průmyslu a obchodu logo

VAKOS GynAg – APLIKACE VIII.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Výsledkem řešení projektu bude formulace nového humánního léčivého přípravku určeného k vaginální aplikaci, ve kterém bude jako antimikrobiální substance namísto parabenů použito koloidní kovové stříbro a/nebo nanostříbro.

ZPRÁVA

VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Pernerova 28a, 186 00 Praha 8

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

E-mail: obchod@vakosxt.cz

 

CHCETE RYCHLOU ODPOVĚĎ?

Uveďte v kontaktním formuláři do pole "zpráva" Vaše telefonní číslo a my se obratem ozveme!

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - informace ZDE!