ANTIVEŠ

Představujeme naši novinku, která si klade za cíl totální a rychlou likvidaci vši dětské a poskytnout pokožce dítěte potřebnou ochranu v podobě prevence.

Přípravek ANTIVEŠ obsahuje Kyselinu hyaluronová (Hyaluronic Acid) 0,05 %, Glycerin (Glycerol) 99,95 % je tedy čistě přírodní, nepálí, nesvědí, nemá žádný zápach, je určen pro pravidelné (preventivní) použití. Výhodou přípravku je jeho efekt na likvidaci vší: veš je okamžitě po kontaktu s přípravkem vysušena a zahubena, a to i ve stádiu hnidy a nymfy. Díky tomuto faktu není třeba přípravek nechávat na pokožce déle než 15–30 minut podle množství nalezených vší. Vzhledem k obsahu přípravku nejsou vši na přípravek rezistentní ani při pravidelné aplikaci.

Způsob použití: hřebenem se rozdělují vlasy na pěšinku, přípravek se nanáší přímo na vlasovou pokožku a pečlivě vmasíruje. Vši, hnidy a nymfy se drží ve vzdálenosti do 1 cm od pokožky hlavy, není třeba aplikovat přípravek na konečky vlasů. Doporučuje se zaměřit se hlavně na oblast kolem uší a temeno hlavy. Přípravek se při kontaktu s pokožkou hlavy mírně zahřeje (ale nepálí!) a bude více „vodnatý“, není tedy třeba aplikovat velké množství. Po nanesení přípravku a vmasírování do pokožky se vlasy vyčešou do drdolu, přes ramena přehodí ručník (přípravek mírně stéká). Doba působení je 15 až 30 minut. Poté se vlasy umyjí šamponem, dobře vypláchnou a vši, hnidy, nymfy je třeba vyčesat z vlasů (veš je bezpečně zahubena, ale z estetických důvodů doporučujeme vyčesání).

 

Prevence: přibližně dva dny veš přípravek z pokožky „cítí“, je tedy vhodné při oznámení výskytu vší, použít přípravek preventivně. Mezi další zásady prevence patří:

  • Sledovat pokožku hlavy dítěte pravidelně – veš na vlasu není vidět, je třeba použít hřeben a rozdělovat vlasy na pěšinky až k pokožce
  • Do kolektivu dětí učesat holčičkám culík a cop, zamezit poletujícím vlasům (veš přelézá z vlasu na vlas – neskáče, není to blecha), největší riziko jsou volně rozpuštěné vlasy
  • Nevyměňovat si sponky, čepice, polštářky atp. (na oděvu, bez přísunu potravy veš přežije poměrně málo času cca 2hodiny, ale raději se uvádí až 24 h)
  • Chycení vší není otázkou hygieny a není to žádné stigma! Je třeba ihned informovat učitele a zabránit dítěti kontakt „hlavy na hlavu“ s ostatními dětmi (jsou-li vlasy pevně staženy, není důvod, aby jiné dítě veš chytlo)

Přípravek je ve 250 g balení (lahvička s dávkovačem) pro lepší manipulaci ideálně na domácí použití. Zároveň ale vyrábíme i velké balení 6 kg, není problém po domluvě dodat i velikost která není v nabídce. Cena malého balení je 299,- Kč,velkého 1990,-Kč pokud by jste měli zájem o jiné balení, stačí napsat.

 

«  ZPĚT NA ČLÁNKY

 

EU vlajka Ministerstvo průmyslu a obchodu logo

VAKOS GynAg – APLIKACE VIII.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Výsledkem řešení projektu bude formulace nového humánního léčivého přípravku určeného k vaginální aplikaci, ve kterém bude jako antimikrobiální substance namísto parabenů použito koloidní kovové stříbro a/nebo nanostříbro.

ZPRÁVA

VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Pernerova 28a, 186 00 Praha 8

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

E-mail: obchod@vakosxt.cz

 

CHCETE RYCHLOU ODPOVĚĎ?

Uveďte v kontaktním formuláři do pole "zpráva" Vaše telefonní číslo a my se obratem ozveme!

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - informace ZDE!