MAXILAKT S RAKYTNÍKEM

MAXILAKT S RAKYTNÍKEM Malá oranžová bobulka, která se stala pokladem v přírodní kosmetice, přírodních receptech pro zdraví i při užití v kuchyni. Rakytník řešetlákový je původem z Ruska a je nazýván citrónem severu nebo sibiřský zázrak! V tomto článku si přiblížíme, co v sobě tahle malá kulička všechno skrývá a jak jsme se ji rozhodli využít v našich přípravcích my :-)

CELÝ ČLÁNEK

ANTIVEŠ

ANTIVEŠ Představujeme naši novinku, která si klade za cíl totální a rychlou likvidaci vši dětské a poskytnout pokožce dítěte potřebnou ochranu v podobě prevence.

CELÝ ČLÁNEK

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení Obava z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, (například neoblíbený otrava letních večerů pod širákem – komár), encefalitida je přenášená pouze klíšťaty a to způsobem ze zvířete na člověka.

CELÝ ČLÁNEK

MAST x KRÉM x GEL znáte rozdíl???

Mast je mastná, krém ne...tak jednoduché to zase není :) V tomto článku vám přiblížíme rozdíly mezi základními produkty na trhu, jejich výrobu a PŘEDEVŠÍM SLOŽENÍ!

CELÝ ČLÁNEK

OPRUZENINY nejsou narozeniny

Oblíbené téma maminek miminek po celém světě...aneb úsloví HEBKÝ, JAKO DĚTSKÁ PRDELKA dostává v případě opruzeného dětského zadečku nový rozměr. Ale opruzená, podrážděná, atopická, senzitivní pokožka není jen případ pro maminky miminek. I řadu dospělých trápí VLCI nebo ekzém.

CELÝ ČLÁNEK

STARŠÍ ČLÁNKY  »

 

EU vlajka Ministerstvo průmyslu a obchodu logo

VAKOS GynAg – APLIKACE VIII.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Výsledkem řešení projektu bude formulace nového humánního léčivého přípravku určeného k vaginální aplikaci, ve kterém bude jako antimikrobiální substance namísto parabenů použito koloidní kovové stříbro a/nebo nanostříbro.

ZPRÁVA

VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Pernerova 28a, 186 00 Praha 8

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

E-mail: obchod@vakosxt.cz

 

CHCETE RYCHLOU ODPOVĚĎ?

Uveďte v kontaktním formuláři do pole "zpráva" Vaše telefonní číslo a my se obratem ozveme!

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - informace ZDE!